O nás

Vážení obchodní přátelé,

naše firma vznikla v roce 1996. V té době jsem se zaměřili na sortiment vína, který se nám osvědčil a máme ho ve stálé nabídce. Z Itálie dovážíme velicé známé a oblíbené Prosecca. Následně jsme díky poptávce po Italských vín rozšířili nabídku o další vína specifické chuti. V dnešní době máme v nabídce 62 druhů vín a prosecco.Naše firma je výhradním dovozce a distributorem společnosti Montelliana z oblasti Veneto.

an image

Cantina Sociale Montelliana patří mezi přední výrobce vín v Itálii. Jejich pole, na kterých se pěstíjí hrozny dosahuje cca 600 ha. Produktivita hroznů na 1 ha je 50 až 60 tun. Jejich kvalita a popularita je v Itálii čím dál větší a to díky tomu, že společnost zlepšuje kvalitu výroby i manipulaci s hrozny. Všechny fáze od výroby až do okamžiku, kdy výsledné produkty v podobě vín jdou na trh jsou neustále monitorovány a jejich kvalita kontrolována. Firma Montelliana získala už spoustu ocenění a certifikátů kvality ISO. Jejich největší chloubou je právě prosecco, který je populárním produktem na celosvětovém trhu. Firma Montelliana byla založena v roce 1957. Jejich obrat 18-20 miliónů eur mluví za vše.

Vážení obchodní přátelé,

Rádi bychom Vám představili víno z řady proseco, které vyhrálo v tomto roce úžasné ocenění a které jsme zařadili do naší nabídky pro zákazníky.

an image an image

Copyright © 2021. All Rights Reserved.

Designed by WDS-Dohnal